dogal urunler
bayilik ödeme kredi kartı alışveriş

Kategoriler

En Iyilier

Etiketler

Lipo Magnet kullananlar kullanıcı yorumları Chia Lif zayıflama tozu nasıl kullanılır? kinoa zayıflama tozu kadınlar kulübü Lipo Magnet kadınlar kulübü yağ yakıcı zayıflama tableti Chia Lif kadınlar kulübü Chia Lif kullanıcı yorumları termal kemer kullanıcı yorumları kinoa zayıflama tozu kullanıcı yorumları kinoa zayıflama tozu nedir?

Active Plus İyot Damlası

Ürün Adı: Active Plus İyot Damlası

Ürün Fiyatı: 39TL

Barkod: 0

Ürün Miktarı: 50 Ml

Stok Durumu: Var

  

  Yorumlar (1 Yorum)

  • ceylan solmaz |19 Aralık 2017

   ben bu ürün sayesinde 5 ayda 10 kilo verdim fazlalık 2 kilom kaldı devam ediyorum 2 kutu daha sipariş verdim herhangi bir yan etkisi bulunmayan bir ürün tavsiye ederim


  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  Kullanımı
  1 su bardağı suya 2 veya 3 damla eklenerek tüketilir. Basit bir kullanım şekline sahip olmasından ötürü yanınızda taşımanız halinde bulunduğunuz her ortamda günün herhangi bir saatinde tüketebilirsiniz. Ancak kutusu üzerinde belirtilen kullanım şeklini dikkatlice okumalı ve kesinlikle kullanım talimatının dışına çıkmamalısınız. Ancak bu sayede sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

  İçeriği
  Ürünün formülünde en ufak şekilde koruyucu madde veya kimyasal katkı yoktur. Tamamen doğal bir içerikli üretilen iyot damlası, vücudun iyot eksiliğinin giderilmesi için üretilmektedir.

  Uyarılar
  Her üründe olduğu gibi İyot Damlası da doğru şekilde kullanıldığında kullanıcısına verim sağlayacaktır. Yani 18 yaşından küçükler ve hamile kişilerin kullanımına uygun olmayan ürün, bilinçsizce kilo alamamak adına kullanılır ise zararlı olabileceği söylenebilir. Çünkü ilaç olmayan iyot damlası besin takviyesi niteliğinde sadece beslenmeye ek olarak herhangi bir sağlık problemi olmayan kişiler tarafından kullanıma elverişlidir.

DİKKAT: Bu site aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Sitemiz sorumlu değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.