dogal urunler
bayilik ödeme kredi kartı alışveriş

Kategoriler

En Iyilier

Etiketler

Lipo Magnet kadınlar kulübü Chia Lif zayıflama tozu nasıl kullanılır? Chia Lif kullanıcı yorumları Lipo Magnet kullananlar kullanıcı yorumları yağ yakıcı zayıflama tableti Chia Lif kadınlar kulübü termal kemer kullanıcı yorumları kinoa zayıflama tozu kadınlar kulübü kinoa zayıflama tozu nedir? kinoa zayıflama tozu kullanıcı yorumları

Chia Lif

chia-lif

Ürün Adı: Chia Lif

Ürün Fiyatı: 59TL

Barkod: 0

Ürün Miktarı: Stick 20'li Paket

Stok Durumu: Tükendi

  

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  chia-tohumuKullanımı
  Ürünü satın aldığınız andan itibaren çok kolay bir tüketim yaşayacağınızdan emin olabileceğiniz kadar basit bir hazırlama şekli bulunmaktadır. Bir su bardağı dolusu su veya meyve suyuna 2 ölçek kadar yani 15-20 gr chialif ekleyerek karıştırıyorsunuz. Ardından 30 dakika bekledikten sonra bu leziz karışımı içebilirsiniz. Etkisini aynı günde hissedebileceğiniz bu ürünü günde 3 kez tekrarlayarak tüketmeniz belirtilmektedir. Dilerseniz salatanızın üzerine, dilerseniz de yemeklerinizi içerisine karıştırarak da tüketim gerçekleştirebilirsiniz.

  İçeriği
  Kökeni Meksika’dan gelen, ada çayı tohumu olarak da adlandırılan bir bitki türüdür. Zengin içeriğe sahip olmasından ötürü su ile karışım sağladığı vakit şişerek tüketim esnasında tokluk hissi sağlar.

  Uyarılar
  Kişisel olarak gerçekten kilo problemi yaşamıyor iseniz ürünü kullanmanıza gerek olmayacaktır. Ürünü gerekli ölçülerde ve gerektiği kadar tüketmek sağlığınız açısından önem taşıyabilir. Alerji veya yan etkenlerle karşılaşmanız durumunda ürünü bırakmalı ve hemen hekime başvurmalısınız.

DİKKAT: Bu site aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Sitemiz sorumlu değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.